Recovering a forgotten password

Setting up a new account

Xi settlement

Area
Type of resort Klidné
User reviews
5/5
Skvělé!

the Evaluation of the helping others travellers. If you have already visited Xi settlement, we will be very grateful for your opinion.

Rate

The current offer of hotels, apartments and studios

Hotel
Accommodation
The price with fees from the
Hotelový pokoj
10 571 Kč
Hotelový pokoj
13 604 Kč
Hotelový pokoj
21 133 Kč

Xi settlement

The tiny settlement of Xi with a beach of the same name is located in the south of the Paliki peninsula. The resort has emerged for its beautiful beach, tempting the lovers of summer sunbathing and swimming in the sea. As far as accommodation facilities are concerned, those are mostly private ones. Don´t expect a network of huge hotel complexes and luxury hotel compounds there (although there is one rather big hotel to be seen). Xi is a rather intimate place for families and couples searching for a modest place to relax.

Xi beaches

The long beach of Xi has an interesting deep yellow colour, with orange or even reddish here and there. Thanks to its beneficial effects for skin and muscles, the local sand is even used for spa procedures. Another asset of the beach is its seabed, sloping down to the seabed very gently. The beach is quite busy due to the influx of tourists, yet in its surroundings you can find many romantic bays with white limestone rocks providing both a unique view on the sea but also complete privacy. You will find there umbrellas, deckchairs, and some water sports including water skiing or riding a banana boat. On the beach you can play beach volleyball, too. You can refresh yourself in the surrounding bars and buy basic stuff in several little shops.

Where else to go on Cephalonia?

Some of the most visited resorts on Cephalonia are: Agia Efimia, Argostoli, Assos, Fiskardo, Kipourion, Kounopetra, Lassi, Lepeda settlement, Lixouri, Poros, Sami, Skala, Svoronata, Xi settlement and Zola.

Tips on a hotel in the resort Xi settlement

Apollonion Resort & Spa from 21 133 Kč with all the fees

Hotel Apollonion Resort & Spa je nově postavený resort a nachází se v osadě Xi, dobře známé pro svou dlouhou písečnou pláž. Písečná pláž je vzdálena 300 m od hotelu. Hotel nabízí výjimečné služby pro své klienty, aby zde našli uvolnění a strávili příjemně svůj volný čas. Toto umocňuje i nabídka chutné řecké a středomořské kuchyně, osvěžující koktejly nabízené u pool baru s výhledem na bazén a uklidňující zvuk vodopádu, zeleň a stromy. To vše dohromady vytváří z resortu Apollonion Resort & Spa oázu - zážitek, na který nikdy nezapomenete.

1.

Ionian Sea Xi

pokoje pro 2 osoby s výhledem do zahrady • pokoje pro 3 osoby (manželská postel + samostatná postel) s výhledem do zahrady nebo bočním výhledem na moře (za příplatek) • rodinné pokoje pro 3-4 osoby (manželská postel + 2 přistýlky) s výhledem do zahrady nebo bočním výhledem na moře (za příplatek) • TV • minilednička • telefon • koupelna(sprcha)/WC • fén • klimatizace • balkon nebo terasa • hotel disponuje i mezonety pro 4-5 osob s výhledem do zahrady (manželská + samostatná postel v přízemí, dvě samostatná lůžka v patře).

2.

Sofia Studios

Moderní jednopatrová vilka Sofia leží v osadě Xi nedaleko vyhlášené pláže s modrou vlajkou EU. V okolí jsou další 3 vilky, které patří stejnému majiteli. Jsou rozmístěny v dostatečné vzdálenosti tak, aby klientům zůstalo zachováno soukromí. V blízkosti je vynikající taverna a bar s celodenním provozem.

3.

Lito Suites / Studios from 10 571 Kč with all the fees

Moderní vilka leží v osadě Xi nedaleko pláže a s dalšími 3 vilkami vytváří společně s bazénem harmonický celek. Velkou předností je, že vilky jsou od sebe v dostatečné vzdálenosti, můžete si zde tak užít opravdové soukromí. Nedaleko je i taverna s příjemným posezením a s výhledem na moře.

4.

Xi Village from 13 604 Kč with all the fees

Komplex čtyř moderních vilek leží v upraveném areálu ve vzdálenosti cca 60 m od písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. V blízkosti je plážový bar, obchod a dvě taverny. Do městečka Lixouri (7 km) se můžete dopravit autobusovou linkou, která jezdí několikrát denně.

5.

Ithaki and Poseidon Villas

Komorní moderní vilky Ithaki a Poseidon leží v osadě Xi nedaleko pláže a patří stejnému majiteli jako vilky Sofia a Lito (Sofia studia a Lito - studia / apartmány ), se kterými vytvářejí harmonický celek.

6.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku unlisted

Latest ratings

Unknown user, 9. 8. 2019

Recommended

Skvělé!
--- • --- • ---
---