Recovering a forgotten password

Setting up a new account

Kokkini Hani

Area
Type of resort Rušné
User reviews
5/5
Skvělé!

the Evaluation of the helping others travellers. If you have already visited Kokkini Hani, we will be very grateful for your opinion.

Rate

The current offer of hotels, apartments and studios

Hotel
Accommodation
The price with fees from the
Hotelový pokoj
9 690 Kč
Hotelový pokoj
10 990 Kč
Hotelový pokoj
13 815 Kč
Hotelový pokoj
14 774 Kč
Hotelový pokoj
14 774 Kč
Hotelový pokoj
18 590 Kč
Hotelový pokoj
20 153 Kč

Kokkini Hani Resort

The Kokkini Hani resort is a part of an about 6 km long stretch where the resorts of Kokkini Hani, Kato Gouves, Analipsi and Anissaras mingle. Kokkini Hani is located in the close proximity of the very famous and frequently visited resorts of Hersonissos which is the main and the busiest town in the area.

What to do in Kokkini Hani

Like all the other nearby resorts, Kokkini Hani has everything you would expect from a busy resort on the coast: a great number of tavernas and hotels, a long sandy beach, and a great choice of interesting activities to pass the time both on the beach and in the resort. Kokkini Hani has enough entertainment venues open till late at night, and also offers the possibility of making all-day trips.

One of the greatest attractions for families with children is the StarBeach WaterPark, located about 13 km far away. Besides that, families with children but also the disabled will certainly appreciate the local beach with a very gentle slope into the water and providing enough space for various activities even for non-swimmers. 

Kokkini Hani surroundings

Those who don´t want to stay only in the resort but like nature and historical sites will certainly appreciate the proximity of some of the most interesting monuments and natural formations on the island. The Lasithi Plateau, the most famous and the largest plateau renowned for its hundreds of windmills, can be found about 30 km far away, while the archaeological sites of Knossos or Heraklion, the Crete capital, are located 15 km far. 

Who is Kokkini Hani suitable for?

The Kokkini Hani resort is not suitable for those searching for a calm holiday in a peaceful environment, complete privacy and few people. Yet all the others will certainly enjoy their stay in the area (Kokkini Hani, Kato Gouves, Analipsi,  Anissaras and Hersonissos).

Kokkini Hani location

Kokkini Hani is located on the north coast about 15 km from Heraklion. For more distances, see the link. If you drive on the road from Heraklion in the direction of Agios Nikolaos, you can´t really miss Kokkini Hani as there are direction signs everywhere. The tourist resort of Kokkini Hani is situated on the left from the new main road, while the old road passes directly through the resorts.

Where else to go on Crete?

Some of the most visited resorts on Crete are: Adelianos Kampos, Agia Fotia, Agia Galini, Agia Marina, Agia Pelagia, Agios Nikolaos, Achlia, Amoudara (West of Heraklion), Analipsi, Anissaras, Bali, Damnoni, Erimoupoli, Ferma, Fodele, Galini, Georgioupolis, Gouves (Kato Gouves), Heraklion, Hersonissos, Chania, Ierapetra, Kavros, Elounda, Kalamaki, Kissamos, Kokkini Hani, Kolymbari, Lygaria, Makrigialos, Maleme, Malia, Matala, Mirtos, Missiria, Paleochora, Panormos, Perivolia, Pigianos Kambos, Plakias, Platanias (Chania), Rapaniana, Rethymno, Sissi, Skaleta, Stalida - Stalis, Stalos, Stavromenos and Stavros,

Tips on a hotel in the resort Kokkini Hani

Knossos Beach from 20 153 Kč with all the fees

Hotelový komplex Konssos beach se skládá z hlavní budovy, bungalovů a suit. Nachází se v letovisku Kokkini Hani, 10 km od letiště a cca 500 m od centra letoviska s obchůdky, restauracemi a kavárnami. Hotel je situován přímo u písečné pláže .

1.

from 13 815 Kč with all the fees

Sunset Beach Hotel je postaven přímo na písečné pláži v letovisku Kokkini Hani, které leží jen 10 kilometrů východně od hlavního města Heraklion a 7 km od letiště. V centru letoviska Kokkini Hani najdete kavárny, obchůdky se suvenýry a taverny, kde můžete ochutnat tradiční pokrmy. Pokud byste ovšem chtěli poznat ostrov lépe, můžete se vydat na výlet místní dopravou. Autobusová zastávka je jen pár metrů od hotelu. Můžete podniknout výlet například do Aquaria, které je vzdáleno pouze 3 km, nebo za nočním životem do města Hersonissos. Hotel doporučujeme rodinám s dětmi především pro své umístění přímo na písečné pláži s pozvolným vstupem do moře.

2.

from 14 774 Kč with all the fees

Tříhvězdičkový Almare Beach hotel nabízí ubytování v letovisku Kokinni Hani přímo na oblázkovo-písečné pláži. Hotel je vzdálený cca 11 km od města Heraklion a ve vzdálenosti cca 3 km se nachází CretAquarium; golfové hřiště leží cca 8 km od hotelu. V sesterském hotelu Sunset Beach, který je vzdálen cca 40 m, mají hosté možnost sportovního a volnočasového vyžití; k dispozici je bazén, bar, dětské hřiště. Snídaně i večeře formou bufetu se podávají taktéž v hotelu Sunset Beach. Hotel Almare Beach doporučujeme pro prožití pohodové dovolené s možností zábavy v blízkém okolí.

3.

Anna from 9 690 Kč with all the fees

Anna apartments se nachází v letovisku Kokkini Hani, pouhých 70 m od krásné písečné pláže v sousedním hotelu AQUIS ARINA SAND 4*, kde klienti čerpají program all inclusive. Výhodou této nabídky je kombinace komfortu all inclusive 4* hotelu a zároveň ubytování v soukromí. Hlavní město Heraklion je vzdáleno 10 km, autobusová zastávka je hned naproti aparthotelu a letiště je jen 7 km. Nejbližší nákupní možnosti jsou v okolí cca 300 m, samotné centrum letoviska Kokkini Hani je dostupné cca 1,5 km. Dálnice do hlavního města Heraklion se nachází cca 150 m od ubytování, místní komunikace je přímo u aparthotelu a krásná písečná pláž je vzdálena pouhých cca 100 m.

4.

from 14 774 Kč with all the fees

Hotel Marilisa je postavený v tradičním krétském stylu, skládá se ze tří budov a nabízí řeckou pohostinnost v kombinaci s velmi dobrou kvalitou služeb. Nachází se v letovisku Kokkini Hani, jehož centrum je od hotelu vzdáleno asi 100 m a dává možnosti nejen nákupů, ale i posezení v kavárnách, tavernách i barech. Mezinárodní letiště Heraklion je od místa vzdáleno 8 km a živé město Hersonissos, které nabízí zábavu po celou noc, je asi 13 km od hotelu. Dostupné je místní dopravou, autobusová zastávka se nachází 40 m od hotelu. Písečná pláž je od hotelu oddělená místní pobřežní cestou a je vzdálena pouze 50 m; plážový servis je za poplatek. Hotel doporučujeme milovníkům Řecka, kteří výhodnou polohu hotelu využijí pro návštěvu zajímavých míst ostrova.

5.

Arina Beach from 18 590 Kč with all the fees

Příjemný hotelový komplex Arina Beach, skládající se z hlavní hotelové budovy, přilehlých bloků a bungalovů, se nachází v zahradě přímo u písečné pláže nedaleko prázdninového letoviska Kokkini Hani. Hlavní město Heraklion je vzdáleno cca 12 kilometrů a pro cestu můžete využít místní autobusovou linku. Autobusová zastávka se nachází v blízkosti hotelu. Hotel je ideálním místem pro strávení klidné rodinné dovolené, doporučujeme jej všem věkovým kategoriím.

6.

Parametry

Typ letoviska Rušné
Aktivity v letovisku unlisted

Latest ratings

Unknown user, 30. 5. 2019 Prostě boží

Recommended

Skvělé!
--- • --- • ---
---