Recovering a forgotten password

Setting up a new account

Hotel je vystavěn nedaleko centra historického města Rethymna v pěším dosahu mnoha památek a malebného přístavu. Pláž je přibližně 500 m od hotelu.

Area
Centre
Type of accommodation Hotel
No review available

the Evaluation of the helping others travellers. If you have already visited , we will be very grateful for your opinion.

Rate

Poloha a popis hotelu Olympic Palladium

Olympic Palladium Hotel se nachází na severním pobřeží Kréty, v samém srdci historického centra Rethymna. Nedaleko hotelu se nachází přístav, který je ideálním místem pro večerní procházky. Ve městě se také nacházejí dvě muzea, jedno archeologické a druhé zaměřené na historii a lidovou tvorbu. Dominantou města je pevnost Fortezza, která se nachází cca 1,5 km od hotelu. Hotel nabízí ubytování v 75 pokojích. Hlavní město Heraklion je vzdáleno 82 km, letiště Heraklion je vzdáleno 86 km.

Vybavení hotelu Olympic Palladium

- vstupní hala s 24-hodinovou recepcí - vnitřní a venkovní restaurace - hlavní bar - kavárna - bar a kavárna na střeše - venkovní bazén - lehátka a slunečníky u bazénu (zdarma) - vířivka na střeše, výtah - směnárna - samoobslužná prádelna (za poplatek) - tělocvična - úschovna zavazadel se sprchami - konferenční místnost

Vybavení pokoje

Hotel Olympic Palladium nabízí ubytování ve dvou typech pokojů: Dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky Jednolůžkový pokoj - na vyžádání Všechny hotelové pokoje jsou vybaveny koupelnou se sociálním zařízením, balkónem, trezorem (za poplatek), klimatizací, satelitní TV, telefonem, Wi-Fi připojením, chladničkou, fén.

Stravování

Dle ck: Hotel nabízí stravování formou  snídaně či polopenze formou bufetu.

Pláž a plážový servis

Nejbližší pláž je vzdálená cca 500 metrů od hotelu. Další pláž cca 800 metrů. Lehátka a slunečníky jsou za poplatek.

Pro děti

Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Sport a zábava

V areálu se nachází bazén a vířivka. Nabídku sportů a zábavy, které jsou k dispozici, získáte po příjezdu do hotelu. Sporotvní nadšenci mohou navštívit Olympic Aqua Fitness Centre - největší fitness centrum v Rethymnu s krytým vyhřívaným bazénem - které se nachází nedaleko hotelu (není zahrnuto v ceně ubytování).

The current description from the CK

Olympic Palladium Hotel se nachází na severním pobřeží Kréty, v samém srdci historického centra Rethymna. Nedaleko hotelu se nachází přístav, který je...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže unlisted
Vzdálenost od letoviska unlisted
--- • --- • ---
---
the please note — All the photos and descriptions of the accommodation and food and services for the trip are taken from the descriptions of the organizing travel agencies that have or have had this property in the menu. Descriptions have only an information character, the range of services and meals can vary depending on the organising CK or the date of the trip. It is always decisive and binding to it, what is written in the travel contract.