Recovering a forgotten password

Setting up a new account

Kapitan

Méně nákladná a velmi romantická dovolená pro mladé i starší páry a ideálním pro rodiny s dětmi. Doporučuje se méně náročným klientům, kteří hledají klid a zároveň aktivní dovolenou. Polohu studií Kapitan ocení i ti, kteří si rádi vyrazí za noční zábavou do centra Arillas nebo dávají přednost výletům do okolí.

Area
Centre
Type of accommodation Apartman, Studio
No review available

the Evaluation of the helping others travellers. If you have already visited Kapitan, we will be very grateful for your opinion.

Rate

Poloha domu Kapitan

-  pouze 50 m od hezké písečné pláže s velmi pozvolným vstup do moře
- centrum letoviska Arillas je od Kapitan Studia pouze 100 metrů
- nákupní možnosti v těsné blízkosti, pouze 80 m
- restaurace 50 m
- bazén 250 m
- 40 km od centra hlavního města Kerkyry
- letiště je vzdálené 42 km.

Popis studií a apartmánů

Pěkná a prostorná studia a apartmány se nacházejí v udržované zahradě v patrovém domě v klidné oblasti Arillas. Patrový dům nabízí apartmány v přízemí. Jsou prostorné a pěkně vybavené. Skládají se ze dvou samostatných ložnic, obývacího pokoje spojeného s kuchyní-jídelnou, koupelnou s WC a prostorným balkónem. Jejich obsazenost jsou 4+1 osoby. Studia jsou v 1. patře. Jsou velmi pěkně vybavená a skládají se z prostorné ložnice-obytné místnosti s kuchyňským koutem, koupelny s WC a balkonu s bočním výhledem na moře. Do studií lze umístit po jedné přistýlce, obsazenost 2+1 osoby.

Sport a zábava

Nedaleko dlouhá písčitá, plážové bary, půjčovny lehátek a slunečníků. Pestrá nabídka vodních sportů - loďky a šlapadla, windsurfing, vodní lyžování, paragliding, motorové čluny nebo jízda na banánech. V blízkosti hotelu jsou obchody, restaurace, taverny, bary, kavárny, diskotéky, půjčovna kol a motorek. V blízké okolí se jsou stravovací možnosti a další služby, jako je půjčovna kol, skútrů, aut a čtyřkolek. V zahradě Kapitan je možné parkovat.

Pláž

Podél zátoky se táhne překrásná písečná pláž s pozvolným vstupen do moře, která byla pro svou čistotu oceněna "Modrou vlajkou". Z pláže je výhled na skalnatý ostrůvek Gravia, který je podle pověsti zkamenělou Odysseovou lodí. Na pláži se nachází provozovna vodních sportů (vodní lyže, paragliding, jízda na "banánu" a další atrakce), k zapůjčení jsou vodní kola, kajaky, či motorové čluny.

Stravování

dle CK, bez stravování, stravovací možnosti jsou v těsné blízkosti apartmánů. Nákupní možnosti potravin a dalšího zboží jsou v centru Arillas.

The current description from the CK

Ubytování dvoulůžková studia s možností přistýlky sociální zařízení (WC, sprcha nebo vana) kuchyňský kout (lednice, vařič, základní nádobí) klimatizace Wi-Fi...

PolohaPláž: 50 m • písečná | ZDARMA: klimatizace • lednice • kuchyňský kout • Wi‑FiOkolíStudia Kapitan se nachází v menším turistickém letovisku Arillas...

PolohaStudia Kapitan se nachází v menším turistickém letovisku Arillas (Řecko, Korfu), v pěkně udržované zahradě. Překrásná písečná pláž s pozvolným vstupem...

PopisPláž: 50 m • písečná | ZDARMA: klimatizace • lednice • kuchyňský kout • Wi‑FiOkolíStudia Kapitan se nachází v menším turistickém letovisku Arillas...

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže unlisted
Vzdálenost od letoviska unlisted
--- • --- • ---
---
the please note — All the photos and descriptions of the accommodation and food and services for the trip are taken from the descriptions of the organizing travel agencies that have or have had this property in the menu. Descriptions have only an information character, the range of services and meals can vary depending on the organising CK or the date of the trip. It is always decisive and binding to it, what is written in the travel contract.