Recovering a forgotten password

Setting up a new account

Kernos Beach

Hotel Kernos Beach je novinkou pro sezonu 2011. Krásný a architektonicky velice zajímavý hotelový komplex leží uprostřed zahrady se středomořskou vegetací. Kernos Beach je ideální hotel pro strávení nezapomenutelné dovolené, přímo u nádherné písečné pláže letoviska Malia na ostrově Kréta.

Area
Centre
Type of accommodation Hotel
No review available

the Evaluation of the helping others travellers. If you have already visited Kernos Beach, we will be very grateful for your opinion.

Rate

Doporučení pro hotel Kernos Beach

Hotel Kernos Beach je novinkou pro sezonu 2011. Krásný a architektonicky velice zajímavý hotelový komplex leží uprostřed zahrady se středomořskou vegetací. Kernos Beach je ideální hotel pro strávení nezapomenutelné dovolené, přímo u nádherné písečné pláže letoviska Malia na ostrově Kréta.

Pláž

Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u hotelu Kernos Beach. Vodní sporty (windsurfing, šlapadla, kanoe a vodní lyže) jsou za poplatek.

Poloha

Hotelový komplex Kernos Beach se nachází cca 1 km od centra letoviska Malia s řadou restaurací, taveren a nákupních možností. Vzdálenost od letiště v Heraklionu je cca 30 km. Hotel je umístěn přímo u krásné písečné pláže.

Stravování

Dle zájezdu, Polopenze. Snídaně se podávají formou bufetu, večeře – výběr z menu, hlavní chod je servírovaný, předkrm, saláty a moučníky na výběr z bufetu. Možnost dokoupení obědů.

Ubytování v hotelu Kernos Beach

Moderně a komfortně zařízené pokoje s balkonem nebo terasou a vlastním sociálním zařízením (vana, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, telefonem, rádiem a chladničkou. Pokoje s výhledem na moře za příplatek. Možnost jedné přistýlky. Na vyžádání rodinné pokoje, pokoje superior a pokoje v bungalovech.

Vybavení

Hotelový komplex Kernos Beach je tvořen hlavní budovou a několika bungalovy v krásné zahradě. Hotel nabízí vstupní halu s recepcí, trezor v recepci (zdarma), restaurace, rybí tavernu u moře, kavárnu, bar s terasou a s výhledem do zahrady a na moře, venkovní bazén, dětský bazén (slunečníky a lehátka u bazénu zdarma), fi tness, 2 tenisové kurty, stolní tenis, minigolf, plážový volejbal, kulečník, konferenční sál a minimarket. Hotel také pořádá řecké večery s živou hudbou.

The current description from the CK

PolohaŘecko / Kréta / Malia. Hotelový komplex Kernos Beach se nachází nedaleko rušného letoviska Malia, kam se můžete vydat příjemnou procházkou a naleznete...

HotelRecepce, hlavní restaurace, bar sterasou, konferenční místnost, minimarket, WiFi ve společných prostorách hotelu zdarma; za poplatek rybí restaurace na...

CenaV ceně zájezdu je zahrnuto: • letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax a palivového příplatku • transfery do pobytového místa a zpět •...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže unlisted
Vzdálenost od letoviska unlisted
--- • --- • ---
---
the please note — All the photos and descriptions of the accommodation and food and services for the trip are taken from the descriptions of the organizing travel agencies that have or have had this property in the menu. Descriptions have only an information character, the range of services and meals can vary depending on the organising CK or the date of the trip. It is always decisive and binding to it, what is written in the travel contract.