Recovering a forgotten password

Setting up a new account

Liostasi

Luxusní hotel stojí na zeleném kopci, odkud je nádherný výhled na moře i na přístav. Hlavní město ostrova Ios - Chora s rušným nočním i denním životem je vzdáleno 500 m. Písečná pláž je vzdálena 400 m od hotelu. K dispozici je recepce, restaurace, bar, bazén s lehátky, WIFI zdarma, fitness zdarma. Masáže a služby wellnes za poplatek.

Area
Centre
No review available

the Evaluation of the helping others travellers. If you have already visited Liostasi, we will be very grateful for your opinion.

Rate

Poloha hotelu Liostasi

Tento luxusní hotel stojí na zeleném kopci, odkud je nádherný výhled na moře i na přístav. Hlavní město Chora s rušným nočním i denním životem je vzdáleno 500 m. Písečná pláž je vzdálena 400 m od hotelu.

Stravování

Snídaně. Podávané formou amerického bufetu nebo dle zájezdu.

Ubytování

Stylově zařízené pokoje mají vlastní sociální zařízení ( WC, sprcha, fén),klimatizace zdarma, TV/SAT, WIFI, rádio, balkon s výhledem na moře. Možnost jedné přistýlky pouze ve suitách, za příplatek.

Vybavení hotelu Liostasi

Hotel Liostasi je postavený v kykladském stylu a nabízí pohodlí v romantickém prostředí. Kamenné zdi, mramor a dřevo se snoubí s kvalitními službami hotelu. K dispozici je recepce, restaurace, bar, bazén s lehátky, WIFI zdarma, fitness zdarma. Masáže a služby wellnes za poplatek. Po příjezdu hotel podává welcome drink.

Doporučení

Luxusní hotel Liostasi stojí na zeleném kopci, odkud je nádherný výhled na moře i na přístav. Hlavní město Iosu s rušným nočním i denním životem je vzdáleno 500 m. Písečná pláž je vzdálena 400 m od hotelu

Pláž u Liostasi

Písečná pláž 400 m od hotelu. Lehátka a slunečníky za poplatek.

The current description from the CK

CenaV cene je zahrnuto: • letecká preprava vcetne letištních a bezpecnostních tax, palivové prirážky a emisního príplatku • transfery do pobytového místa a...

Parametry

Typ ubytování unlisted
Vzdálenost od pláže unlisted
Vzdálenost od letoviska unlisted
--- • --- • ---
---
the please note — All the photos and descriptions of the accommodation and food and services for the trip are taken from the descriptions of the organizing travel agencies that have or have had this property in the menu. Descriptions have only an information character, the range of services and meals can vary depending on the organising CK or the date of the trip. It is always decisive and binding to it, what is written in the travel contract.