Recovering a forgotten password

Setting up a new account

Kouros Palace

Atraktivní pětihvězdičkový hotel Kouros Palace s moderní architekturou se nachází na klidném místě letoviska Mastichari, asi 300 metrů od písečné pláže. Hotel je vhodný pro všechny věkové kategorie klientů, kteří ocení nejen jeho polohu, ale také zázemí, které nabízí spolu s množstvím služeb, které vám zde zpříjemní pobyt.

Area
Centre
Type of accommodation Hotel
No review available

the Evaluation of the helping others travellers. If you have already visited Kouros Palace, we will be very grateful for your opinion.

Rate

Poloha hotelu Kouros Palace

Tento kvalitní hotelový komplex se nachází na klidném místě letoviska Mastichari, cca 7 km od letiště a asi 25 km od hlavního města Kos. Hotel je vzdálen cca 300 m od pláže .

Vybavení hotelu Kouros Palace

Hotel tvoří hlavní budova se vstupní halou a recepcí a menší budovy s funkčně zařízenými pokoji. Wi-Fi (v recepci za poplatek), internetový koutek (za poplatek), TV místnost, dva hlavní bazény a dva dětské bazény. Hotelové restaurace, bar a snack bar. Zázemí pro sportovní a volnočasové aktivity, bohatý animační program plný zábavy pro děti i dospělé díky přítomnosti našeho českého animačního týmu. Dětský klub v češtině . To vše Vám nabízí náš nový klubový hotel Kouros Palace.

Vybavení pokojů

Moderní, prostorné a funkčně zařízené pokoje s balkonem nebo terasou a vlastním sociálním zařízením (vana, WC) jsou klimatizovány a vybaveny TV/SAT, telefonem a chladničkou. Možnost jedné přistýlky. V rodinných pokojích (za příplatek) možnost až dvou přistýlek.

Stravování

Dle CK. Služby all inclusive zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně, oběd, večeře). Občerstvení během dne v baru u bazénu, neomezená konzumace místních vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů v barech a restauracích.

Pláž

Písečná pláž se nachází cca 300 m od hotelu .

The current description from the CK

HotelVstupní hala, recepce, výtah v hlavní budově, restaurace, hlavní bar, bar u bazénu, snack bar, TV salonek, WiFi zdarma ve veřejných prostorách,...

Poloha a popisModerní hotel je ideální volbou ke strávení dovolené pro páry i rodiny s dětmi. Hotel se nachází na klidném místě, nedaleko letoviska...

StřediskoMastichariPolohaModerní hotelový komplex hlavní budovy a bungalovů se nachází na svahu s výhledem na Egejské moře, sousední ostrovy a nejkrásnější...

Poloha Nejbližší restaurace, bary a nákupní možnosti cca 3 km od hotelu Letiště Kos cca 6 km Pláž Písečná pláž s hrubým pískem je cca 250 m od hotelu, od...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže unlisted
Vzdálenost od letoviska unlisted
--- • --- • ---
---
the please note — All the photos and descriptions of the accommodation and food and services for the trip are taken from the descriptions of the organizing travel agencies that have or have had this property in the menu. Descriptions have only an information character, the range of services and meals can vary depending on the organising CK or the date of the trip. It is always decisive and binding to it, what is written in the travel contract.