Recovering a forgotten password

Setting up a new account

Tigaki

Area
Type of resort Klidné
No review available

the Evaluation of the helping others travellers. If you have already visited Tigaki, we will be very grateful for your opinion.

Rate

The current offer of hotels, apartments and studios

Tigaki Resort

The nice and slowly developing resorts of Tigaki is located in the north of Kos only a few kilometres from the capital. It is quite a lively resort with a never-ending beach, exuberant green vegetation and plenty of colourful flowers that will delight the eyes not only of nature lovers.

Tigaki beach

The beach in Tigaki is the longest one on the island - it has incredible 10 kilometres. The seemingly never-ending stretch of fine sand forming long shallows on the coast is perfect for children´s activities. The water there is clean and crystal clear, and so, it is no wonder is has been awarded the EU Blue Flag for top quality several times. The favourable weather conditions will delight sportsmen who can indulge in swimming, windsurfing, yachting and other water pleasures. For the less experienced ones who want to gain some new experences, there are trained sports instructors.

What to do in Tigaki?

In the local tavernas and restaurants, try some of the local delicacies like fish, lamb meat or gyros, from drinks, you can taste local wine or the traditional Greek beverage ouzo. The local shops offer everything you need including souvenirs but also basic foodstuffs and articles of daily use. As far as accommodation is concerned, in Tigaki there is a variety of options including both luxury and economical ones. Nighlitfe in Tigaki is not really hilarious since people prefer to go on walks in the surroundings or sit over a tasty dish or drink. Despite that, there are several places where you can have fun till the dawn, but still you should better search for more night adventures in the capital. 

The beautiful surroundings of the resort are also tempting to go on trips whether on foot, on a bicycle, a motorbike or by car. You can visit e.g. the nearby marhses where you can observe flights of birds, or to some of the traditional villages untouched by tourism.

Where else to go on Kos?

Some of the most visited resorts on Kos are: Agios Fokas, Kardamena, Kefalos,  Lambi, Marmari, Mastichari, Kos, Psalidi and  Tigaki.

Tips on a hotel in the resort Tigaki

Ilios from 13 890 Kč with all the fees

Hotel Ilios, skládající se z hlavní budovy a několika přilehlých budov v zahradách, se nachází v letovisku Tigaki, asi 600 m od jeho centra a 14 km od letiště. Na pláž jezdí každé 2 hodiny zdarma hotelový autobus, v době 10:00 – 16:00.

1.

Fili from 11 798 Kč with all the fees

Areál studií a apartmánů Fili se nachází v klidné části ve vzdálenosti 2,5 km od centra letoviska Tigaki (30 minut pěší chůze, 5 minut na kole po pobřežní cestě) a 10 km od hlavního města Kos (dobré autobusové spojení). Nejbližší neorganizovaná pláž je vzdálena 200 m od domu, na pláž dojdete přes pobřežní komunikaci. Supermarket a krásnou písečnou pláž s možností pronájmu lehátek a slunečníků najdete 350 m od domu.

2.

from 17 942 Kč with all the fees

Hotel Utopia Blu je nově postavený hotel, který se skládá z hlavní budovy a čtyř přilehlých dvou a třípatrových budov. Nachází se cca 1,5 km od písečné pláže, kam vás doveze hotelový minibus zdarma, který jezdí na pláž kyvadlově 3x denně. Centrum letoviska s restauracemi, tavernami a obchůdky se nachází cca 15 minut chůze od hotelu. Autobusová zastávka leží u hotelu, místním spojením se dostanete do hlavního města Kos. Hotel je vhodný pro všechny věkové kategorie, zejména pak pro rodiny s dětmi. Doporučujeme i náročnějším klientům.

3.

from 12 758 Kč with all the fees

Apartmánový dům Oasis je situovaný v palmové zahradě v letovisku Tigaki. Příjemné ubytování nabízí krásný výhled na Egejské moře nebo na bazén a hory ostrova Kos. Pláž je vzdálená 500 m a v dosahu cca 300 m najdete různé obchody. Centrum Tigaki s restauracemi, tavernami a bary leží pouhých cca 500 m od domu. Město Kos je vzdálené 12 km. Doporučujeme všem věkovým kategoriím.

4.

Corali from 10 090 Kč with all the fees

Hotel Corali je tvořený hlavní budovou a samostatnými pavilony, které leží v rozlehlé zahradě asi 2 km od centra střediska Tigaki a 10 km od města Kos.

5.

Gaia Village from 16 790 Kč with all the fees

Hotelová vesnička Gaia Village zabírá rozsáhlý pozemek v letovisku Tigaki. Parkovištěm a příjezdovou cestou je symbolicky rozdělená na dvě části. Jednu samostatnou část tvoří areál s vlastním bazénem, barem a prostornou halou s terasou. S pastelovými budovami hotelu kontrastuje přilehlá barevná zahrada s palmami, květy a různými tropickými rostlinami. Zde mohou hosté hotelu vychutnávat drinky v chládku kryté terasy hned vedle baru, případně relaxovat s knihou ve stínu slunečníků okolo bazénů.

6.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku unlisted
--- • --- • ---
---