Recovering a forgotten password

Setting up a new account

Thalero

Thalero komplex je koncipován pro rodiny s dětmi, velký a bezpečný areál ponořený v zeleni tomu plně odpovídá, stejně tak jako vybavený dětský klub s hotelovým animátorem a různými programy. Tomuto konceptu také odpovídá pestrá strava formou bufetu u snídaně i večeře. Doporučujeme zejména rodinám s dětmi. Oblast - Lefkada

Area
Centre
Type of accommodation Hotel
No review available

the Evaluation of the helping others travellers. If you have already visited Thalero, we will be very grateful for your opinion.

Rate

Poloha hotelu Thalero

Lygia je turistické středisko, jehož výhodou je velmi dobrá dostupnost všech možných aktivit spojených s dovolenou. Nejbližší písčito-oblázková pláž je ve vzdálenosti 180 m (doporučujeme vzít s sebou vlastní slunečník), hlavní pláž Porto Lygia, kde jsou lehátka a slunečníky za poplatek, je 650 m od Thalera. Kousek od hotelu přes silnici je pekárna, mini market, v pěší vzdálenosti naleznete také několik taveren, další a vyhlášené rybí restaurace jsou pak kolem přístavu vzdáleném 450 m. Lefkas, hlavní město ostrova je 4,5 km od hotelu. Nidri, na opačné straně od Thalera, je vzdáleno 12 km. Samotný areál hotelu Thalera je asi 20m od silnice, ve velké zahradě plné stromů a květin.

Ubytování

všechny pokoje jsou prostorné, v řeckém stylu a příjemně dekorované. Většina pokojů je pro 2 až 3 osoby, některé pro 4 osoby s rozkládacím čtvrtým lůžkem. Všechny jsou vybaveny koupelnou s WC, klimatizací (zdarma od 5.7. do 27.8.), trezorem, malou lednicí, vysoušečem vlasů, balkonem či terasou. Dětská postýlka je na vyžádání zdarma.

Vybavení

recepce, WiFi v celém areálu, restaurace/snack bar a bar u bazénu, terasa s venkovním bazénem a bazénem pro děti, s lehátky a slunečníky zdarma, dětský mini klub s animátorem, dětské hřiště, hřiště na volejbal a mini fotbal, 3x týdně tématické večery (řecký, italský, barbecue), hotelový bus zabezpečující zdarma několikrát denně dopravu na krásné písčité pláže situované kousek za hlavním městem Lefkas.

Stravování

Dle ck, polopenze

Služby

lehátka a slunečníky na plážích, klimatizace mimo hlavní sezónu (3EUR/den).

Pro děti

oddělená dětská část bazénu, dětský klub, dětské hřiště.

Doporučení

Thalero komplex je koncipován pro rodiny s dětmi, velký a bezpečný areál ponořený v zeleni tomu plně odpovídá, stejně tak jako vybavený dětský klub s hotelovým animátorem a různými programy. Tomuto konceptu také odpovídá pestrá strava formou bufetu u snídaně i večeře. Hotel Thalero doporučujeme zejména rodinám s dětmi.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže unlisted
Vzdálenost od letoviska unlisted
--- • --- • ---
---
the please note — All the photos and descriptions of the accommodation and food and services for the trip are taken from the descriptions of the organizing travel agencies that have or have had this property in the menu. Descriptions have only an information character, the range of services and meals can vary depending on the organising CK or the date of the trip. It is always decisive and binding to it, what is written in the travel contract.