Recovering a forgotten password

Setting up a new account

Porto Naxos

Renomovaný hotel Porto Naxos postavený v tradičním architektonickém kykladském stylu z původních kamenů a v harmonii s místním životním prostředím kombinuje eleganci a styl, komfort, luxus a pohostinnost tak, aby poskytl co nejpříjemnější pobyt na ostrově. V roce 2009 prošel rekonstrukcí. Celý areál je obklopen barevnými zahradami a přirozeně dokresluje ostrovní rys Naxosu. Komplex je situovaný přibližně 100 metrů od hlavního města, 700 metrů od jeho centra a 250 metrů od známé písčité pláže Agios Georgios. Nejbližší obchůdky a autobusová zastávka 100 metrů od areálu.

Area
Centre
No review available

the Evaluation of the helping others travellers. If you have already visited Porto Naxos, we will be very grateful for your opinion.

Rate

Poloha hotelu Porto Naxos

Renomovaný hotel Porto Naxos postavený v tradičním architektonickém kykladském stylu z původních kamenů a v harmonii s místním životním prostředím kombinuje eleganci a styl, komfort, luxus a pohostinnost tak, aby poskytl co nejpříjemnější pobyt na ostrově. V roce 2009 prošel rekonstrukcí. Celý areál je obklopen barevnými zahradami a přirozeně dokresluje ostrovní rys Naxosu. Komplex Porto Naxos je situovaný přibližně 100 metrů od hlavního města, 700 metrů od jeho centra a 250 metrů od známé písčité pláže Agios Georgios. Nejbližší obchůdky a autobusová zastávka 100 metrů od areálu.

Vybavení

Dva sladkovodní bazény s lehátky a slunečníky zdarma, dětský bazén, jazzuzi, pool bar a pool restaurace s nabídkou středozemní kuchyně i řeckých specialit, sauna, tenisový kurt s večerním umělým osvětlením, plně vybavená posilovna, stolní tenis internetový kout, Wi-fi připojení na veřejných místech areálu, a la carte restaurace, TV místnost, herna, konferenční centrum, kadeřnictví, minimarket, kavárna. Na požádání možno zajistit masáže a hlídání dětí. V případě nutnosti je možné zavolat lékaře. Hotel Porto Naxos je částečně bezbariérový.

Ubytování

Klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky pro dítě a třílůžkové pokoje, překrásný výhled do zahrady, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, župany a přezůvky, satelitní televize s LCD obrazovkou a DVD přehrávačem, hudební kanál, lednička s mini-barem, telefon, Wi-fi internetové připojení, trezor a balkon nebo terasa. Za příplatek možnost ubytování v superior dvoulůžkovém pokoji ve vyšším patře s king size postelí a prostorným balkonem.

Stravování v hotelu Porto Naxos

Snídaně formou bufetu. Možnost dokoupení večeří.

The current description from the CK

CenaV cene je zahrnuto: • letecká preprava vcetne letištních a bezpecnostních tax, palivové prirážky a emisního príplatku • transfery do pobytového místa a...

DoporučeníHotel kombinující autentickou kykladskou architekturu spolu s klasickou elegancí Vám nabídne odpočinek a útěk od denního hektického života. Nachází...

Parametry

Typ ubytování unlisted
Vzdálenost od pláže unlisted
Vzdálenost od letoviska unlisted
--- • --- • ---
---
the please note — All the photos and descriptions of the accommodation and food and services for the trip are taken from the descriptions of the organizing travel agencies that have or have had this property in the menu. Descriptions have only an information character, the range of services and meals can vary depending on the organising CK or the date of the trip. It is always decisive and binding to it, what is written in the travel contract.