Recovering a forgotten password

Setting up a new account

Parga centre

Area
Type of resort Klidné
User reviews
5/5
Skvělé!

the Evaluation of the helping others travellers. If you have already visited Parga centre, we will be very grateful for your opinion.

Rate

The current offer of hotels, apartments and studios

Hotel
Accommodation
The price with fees from the

Středisko Parga

The charming port and the small town of Parga stretches on the north-west coast of the Greek mainland, washed by the Ionian Sea. In the proximity, you can find the popular island of Corfu. The municipality can boast typical Greek architecture, similar to the one you can find in seaside resorts. It consists of colourful houses built in a cascade on a slope above a blue bay surrounded by green olive trees and rocks. Moreover, the rich history left there many traces, today admired by thousands of visitors; including a Venetian castle from the 11th century.

Since Parga has been built on a hill, some of its streets are interposed with stairs. Despite that, you can move there comfortably even with a children´s pram (the lighter and smaller, the better).

Tips on a hotel in the resort Parga centre

Tousis studios from 10 295 Kč with all the fees

Jednopatrová vilka Tousis se nachází v blízkosti centra Pargy, v jedné z úzkých uliček městečka. V okolí je řada dalších domků s typickými balkónky plnými květin. Nedaleko vilky je pekárna, obchody a taverny. Na městskou pláž Krioneri se dostanete pohodlnou chůzí přes centrum Pargy asi za 10 min., na pláž Piso Krioneri asi za 15 min. a přes kopec okolo benátské pevnosti na pláž Valtos asi za 20 min.

1.

from 4 490 Kč with all the fees

Ve studiích Dimitrakis si budete užívat v první řadě jejich výhodnou polohu. Dům byl postaven v centru šarmantní Pargy, v jedné z jejích úzkých a klidnějších bočních uliček. Nejbližší obchod najdete již po 100 metrech a od centra dění vás dělí přibližně 250 m. Parga je mimořádně oblíbené letovisko s neskutečným kouzlem, barevnými domky, a kromě dvou městských pláží se můžete vodním taxíkem nechat převézt na další krásné nedaleké pláže Valtos nebo Lichnos.

2.

Garden from 5 990 Kč with all the fees

Studia Garden jsou moderní ubytování a jak už samotný název napovídá, dům je situován v bohaté zahradě plné stromů všech možných druhů. Najdete tu olivovníky, pomerančovníky, citronovníky a mnoho dalších. V rámci Pargy se nachází v úplně klidném prostředí v části Valtos. Nejbližší minimarket je vzdálen asi 150 m. Na pláž Valtos s množstvím restaurací a taveren se dostanete příjemnou procházkou asi po 10 minutách (vzdálenost přibližně 880 m). 

3.

Aleka Studios

Nová vilka Aleka je postavena ve svahu a od silnice je oddělena udržovanou zahradou s keři, květinami a trávníkem. Nejbližší obchody včetně pekařství jsou od vily vzdálené asi 8 min., v malebném přístavu městečka Parga budete asi za 13 min. Pokud se však budete vracet z města, půjdete do kopce a cesta Vám potrvá asi 17 min. (pro noční návrat doporučujeme baterku). Na pláž Krioneri nebo na pláž Valtos se dostanete asi za 16 min.

4.

Vrachos Beach

Méně známé letovisko Vrachos leží 25 kilometrů jižně od Pargy u překrásné písečné pláže. Malé a klidné letovisko je ideální pro klidnou rodinnou dovolenou. V nedalekém centru najdete několik minimarketů, přímo u moře je pak několik řeckých taveren a barů. Největším lákadlem je však místní dlouhá pláž s bělostným pískem. Pozvolný vstup je ideální pro malé děti a klid budou narušovat pouze mořské vlny. V noci je tu úžasný klid a na obloze jsou vidět snad miliony hvězd. Do nedaleké Pargy můžete zajet taxíkem. Vrachos si oblíbí všichni, kteří si chtějí užít klidu u moře, ale daleko od davů turistů. Doporučujeme rodinám s dětmi.

5.

Zacharias from 5 690 Kč with all the fees

Patrovou budovu studií Zacharias obklopenou olivovníky najdete v klidném prostředí – vhodném pro každého, kdo chce strávit příjemnou dovolenou. Rušné centrum městečka Parga se nachází ve vzdálenosti cca 800 m, městská pláž cca 450 m, na nejbližší supermarket a tavernu natrefíte po cca 200 m. Hosté domu Zacharias jsou ubytováni na poschodí, přičemž dům nabízí čtyři dvoulůžková a jedno třílůžkové studio (3 pevná lůžka) – přízemí obývají majitelé. K vybavení pokojů patří kuchyňský kout se základním vybavením, ledničkou, kávovarem, koupelnou se sprchovým koutem a WC. Každý pokoj má vlastní balkon nebo terasu. Trezor a klimatizaci je možné si na místě připlatit. Dům je už několik sezón v naší nabídce a teší se velké oblibě u klientů.

6.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku unlisted

Latest ratings

Pavel, 7. 4. 2018 Hotel Vrachos lezi u plaze Vrachos, coz je asi 30 km jizne od Pargy (jak je napsano i v popisu). Rozhodne to neni Parga - centrum. Hotely Garden, Dimas a Sakis se nachazeji v oblasti Parga - Valtos. Rovnez hotel Vive-Mar se nenachazi v Parze, ale ve vesničce Ammoudia, asi 25 km jizne od Pargy,

Recommended

Skvělé!
--- • --- • ---
---