Recovering a forgotten password

Setting up a new account

Lindos Royal

Hotelový komplex Lindos Royal leží na ostrově Rhodos v malé zátoce, 80 m od pláže, asi 4 km od vesničky Lindos, kde je spousta barů, restaurací, diskoték a obchůdků. Vzdálenost od hlavního města Rhodos je 45 km a 55 km od letiště. Vkusně zařízené pokoje s balkonem nebo terasou mají vlastní sociální zařízení (sprcha/vana, WC, fén), klimatizovány (klimatizace zdarma), TV/SAT, lednici, centrální trezor (za poplatek – 2 EUR/den) a telefon. Možnost jedné přistýlky.

Area
Centre
Type of accommodation Hotel
No review available

the Evaluation of the helping others travellers. If you have already visited Lindos Royal, we will be very grateful for your opinion.

Rate

Poloha hotelu Lindos Royal

Hotelový komplex Lindos Royal leží v malé zátoce, 80 m od pláže, asi 4 km od vesničky Lindos, kde je spousta barů, restaurací, diskoték a obchůdků. Vzdálenost od hlavního města Rhodos je 45 km a 55 km od letiště.

Ubytování

Vkusně zařízené pokoje s balkonem nebo terasou mají vlastní sociální zařízení (sprcha/vana, WC, fén), klimatizovány (klimatizace zdarma), TV/SAT, lednici, centrální trezor (za poplatek – 2 EUR/den) a telefon. Možnost jedné přistýlky.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí a barem, restaurace, Wi-Fi, taverna na pláži, dva bazény a dětský bazén, dětský miniklub, fitness a salon krásy (za poplatek). Hotel má tenisové a volejbalové kurty.

Doporučení pro hotel Lindos Royal

Tento hotel je oblíbený především rodinami s dětmi a poskytuje kvalitní služby v příjemném prostředí nedaleko písečné pláže s pozvolným vstupem do moře.

Pláž

Hotel Lindos Royal leží v malé zátoce s písečnou pláží (80 m). Lehátka a slunečníky za poplatek.

Stravování

Dle CK, 

  • All Inclusive:
  • 7.00–10.00 snídaně formou bufetu, 10.15–11.00 pozdní kontinetální snídaně
  • 12.30–14.30 oběd formou bufetu včetně show cooking, 19.00–21.00 večeře formou bufetu, možnost večeře v restauraci a la carte (gril, řecká a italská kuchyně - nutná rezervace, pití za poplatek).Snack bar: 11.00–17.00 lehké občerstvení – pizza, hranolky, saláty, sladkosti
  • Pool bar: 10.00–23.00 nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby, pivo, víno, ouzo, brandy
  • Upozornění: výše uvedené časy i místa podávání se mohou změnit
The current description from the CK

PolohaŘecko / Rhodos / Lindos. Hotel Lindos Royal je vystavěn v krásné zahradě na klidném místě v koloniálním stylu s výhledem na zátoku Vlicha a má...

Naše míněníDo naší nabídky letních pobytovych zájezdů na kouzelny řecky ostrov Rhodos jsme letos zařadili zatím 4* luxusní hotel Lindos Royal. Hotel patří do...

Řecko / Rhodos / Lindos. Hotel Cooee Lindos Royal je vystavěn v krásné zahradě na klidném místě v koloniálním stylu s výhledem na zátoku Vlicha a má...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže unlisted
Vzdálenost od letoviska unlisted
--- • --- • ---
---
the please note — All the photos and descriptions of the accommodation and food and services for the trip are taken from the descriptions of the organizing travel agencies that have or have had this property in the menu. Descriptions have only an information character, the range of services and meals can vary depending on the organising CK or the date of the trip. It is always decisive and binding to it, what is written in the travel contract.