Recovering a forgotten password

Setting up a new account

Marin Studios / Suites

Dům Marin leží v klidném prostředí uprostřed zahrad na ostrově Samos. Hned v sousedství je dům majitelů. Na oblázkovou pláž se dostanete pohodlnou chůzí asi za 3 minuty. Nákupní možnosti a taverny jsou také velmi blízko. Starobylé centrum městečka Kokkari je v dosahu asi 6 minut.

Area
Centre
No review available

the Evaluation of the helping others travellers. If you have already visited Marin Studios / Suites, we will be very grateful for your opinion.

Rate

Poloha studií a apartmánů Marin:

Dům Marin leží v klidném prostředí uprostřed zahrad. Hned v sousedství je dům majitelů. Na oblázkovou pláž se dostanete pohodlnou chůzí asi za 3 minuty. Nákupní možnosti a taverny jsou také velmi blízko. Starobylé centrum městečka Kokkari je v dosahu asi 6 minut.

Ubytování:

Standardně zařízená 2lůžková nebo 3lůžková studia Marin jsou v 1. patře, 1 studio je ve zvýšeném přízemí. Apartmány Marin jsou ve zvýšeném přízemí nebo v 1. patře a jsou pěkné a prostorné s 1 ložnicí a s rozkládacím gaučem (až 2 pohodlná lůžka) v obývací kuchyni. Studia a apartmány jsou vybaveny sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), kávovarem a klimatizací (za příplatek). Balkóny směřují do okolní zástavby a do zahrad. Je zde možné vyžádat dětskou postýlku.

Hodnocení studií a apartmánů Marin:

Jednoduchá, ale účelně vybavená studia se snadným dosahem pláže a centra městečka budou vyhovovat všem, kteří mají rádi klidné prostředí. Vzdálenost od pláže: cca 90 m. Vzdálenost od starého centra: cca 300 m.

The current description from the CK

Cena zahrnujeletenku Praha - Samos - Praha včetně leteckých poplatků, transfery v destinaci, 7x nebo 14x ubytování, služby zástupce TRAVEL FAMILY (Viamare,...

Parametry

Typ ubytování unlisted
Vzdálenost od pláže unlisted
Vzdálenost od letoviska unlisted
--- • --- • ---
---
the please note — All the photos and descriptions of the accommodation and food and services for the trip are taken from the descriptions of the organizing travel agencies that have or have had this property in the menu. Descriptions have only an information character, the range of services and meals can vary depending on the organising CK or the date of the trip. It is always decisive and binding to it, what is written in the travel contract.