Recovering a forgotten password

Setting up a new account

Green Bay

Nově postavený příjemný dvoupatrový hotel leží ve svěžím přírodním prostředí ostrova Thassos nedaleko od moře asi 3 km od střediska Limenaria v blízkosti nejlepší pláže ostrova Trypiti.

Area
Centre
Type of accommodation Hotel
No review available

the Evaluation of the helping others travellers. If you have already visited Green Bay, we will be very grateful for your opinion.

Rate

Poloha hotelu Green Bay

Nově postavený příjemný dvoupatrový hotel Green Bay leží ve svěžím přírodním prostředí nedaleko od moře asi 3 km od střediska Limenaria v blízkosti nejlepší pláže ostrova Trypiti.

Pláž

Písčitá přírodní pláž Tripiti s mírnou svažitostí dna je nejlepší v této části ostrova a je vzdálena pouhých 50 m od hotelu Green Bay. Bar na pláži a plážový volejbal. Lehátka a slunečníky na pláži jsou za poplatek.

Vybavení hotelu Green Bay

Recepce, hotelová restaurauce, lobby bar s velkoplošnou televizí, bar u bazénu, bazén s dětskou sekcí. Slunečníky a lehátka u bazénu zdarma.

Vybavení pokojů

Moderně vybavené klimatizované pokoje s novým nábytkem a dlaždicemi. Možnost přistýlky. Vlastní příslušenství, pokojový trezor (za poplatek), telefon, televizor, lednice, terasa nebo balkon. Trezor a klimatizace za poplatek. Boční výhled na moře nebo do piniového háje.

Stravování

Dle zájezdu - polopenze v hotelové restauraci Green Bay. Snídaně kontinentální servírovaná, večeře s obsluhou.

The current description from the CK

HotelVstupní hala s recepcí, výtah, restaurace, bar, bar u bazénu, WiFi v lobby zdarma, bazén s oddělenou částí pro děti; slunečníky a lehátka u bazénu a v...

CenaV cene je zahrnuto: • letecká preprava vcetne letištních a bezpecnostních tax, palivové prirážky a emisního príplatku • transfery do pobytového místa a...

StřediskoLimenaria - TripitiPolohaMenší hotel s rodinnou atmosférou, obklopený borovicovými a piniovými háji se nachází v blízkosti písčité pláže Tripiti,...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže unlisted
Vzdálenost od letoviska unlisted
--- • --- • ---
---
the please note — All the photos and descriptions of the accommodation and food and services for the trip are taken from the descriptions of the organizing travel agencies that have or have had this property in the menu. Descriptions have only an information character, the range of services and meals can vary depending on the organising CK or the date of the trip. It is always decisive and binding to it, what is written in the travel contract.