Recovering a forgotten password

Setting up a new account

Trypiti

Area
Type of resort Klidné
User reviews
5/5
Skvělé!

the Evaluation of the helping others travellers. If you have already visited Trypiti, we will be very grateful for your opinion.

Rate

The current offer of hotels, apartments and studios

Hotel
Accommodation
The price with fees from the

Trypiti Resort

The small and peaceful resort of Trypiti, despite not being a resort in the true sense of the word, fills with joy all the visitors of the south-west of Thassos about 40 km from the capital. All the action is concentrated around the beach where several accommodation facilities and tavernas have grown.

About 3,5 km from the resort, you will find the holiday destination of Limenaria with more beaches (see Thassos beaches) and more options of various activities. Transport is assured by regular buses, or you can rent a car or a motorbike and travel on your own. The island capital can be accessed by bus or rented means of transport, too.

Trypiti beach

The beach of Trypiti stretches along a beautiful bay and is formed by a wide stretch of goldish sand and pebbles. The clean and crystal clear water is perfect for bathing and sports activities (you can play voleyball, for example, which is very popular in the place). if you prefer to just idle and relax, you can rent an umbrella and a deckchair. Once you have a lie-down on the coast, you can relish the view on the wooded mountains. The seabed slopes downn really gently, thus providing enough shallow water for children´s games and non or less experienced swimmers. You will also find there a small children´s playground.

Where else to go on Thassos?

Some of the most visited resorts on Thassos are: Astris, Chrissi Ammoudia, Kinira, Limenaria, Makryammos, Pachis, Panagia, Pefkari, Potos, Prinos, Skala Potamias, Skala Prinos, Skala Rachoni, Skala Sotiros, Thassos - Limenas and Trypiti.

Tips on a hotel in the resort Trypiti

Blue Dream Palace from 40 179 Kč with all the fees

Nově otevřený hotel Blue Dream Palace leží na jižní straně ostrova u dlouhé písečné pláže v zelené zahradě, 3 km od rušného letoviska Limenaria s množstvím obchodů a restaurací. Hlavní město Thassos je vzdáleno cca 1,5 h jízdy.

1.

Trypiti Bungalows

Moderní hotel Trypiti Bungalows je postaven ve svahu a většina pokojů má krásný výhled na zátoku Trypiti s písečnou pláží (v moři se místy nacházejí kamenná plata), která je od hotelového bazénu vzdálená jen 250 m. Pokoje jsou ve 12ti samostatných budovách v zahradě, všechny jsou od poloviny června do poloviny září klimatizovány a mají balkon nebo terasu. Výborné stravování, krásná pláž a božský klid, zaručuje hotelovým návštěvníkům prožití klidné a pohodové dovolené. Do nedaleké Limenárie lze kdykoli dojet za nákupy a zábavou třeba taxíkem za cca 5 Eur. Hotel Trypiti Bungalows doporučujeme všem, kteří hledají odpočinek a krásné koupání na nepřeplněné pláži.

2.

Tripiti

Hotelový komplex Tripiti se nachází v mírném svahu, na klidném místě, v rozlehlé zelené zahradě, v letovisku Tripiti, 250 m od jedné z nejkrásnějších písečných pláží ostrova. Letovisko Limenaria s obchody a restauracemi je vzdáleno cca 2 km, funguje zde autobusové spojení. Vzdálenost do hlavního města Thassos je cca 1,5 hodiny jízdy.

3.

Rodon House

Rodinný komplex studií a apartmánů Rodon House se skládá z několika dvoupatrových budov v zahradě a leží pouze 50 m od krásné písečné pláže, pláže Tripiti. Větší letovisko Limenaria s množstvím restaurací a barů je vzdáleno cca 2,5 km a funguje zde autobusové spojení. Hlavní město Thassos je vzdáleno cca 1,5 h jízdy.

4.

Chrissi villa 

Vilka Chrissi se nachází v klidném prostředí ostrova Thassos, obklopena borovicemi a velkou zahradou, která zajišťuje naprosté soukromí, cca 150 m od pláže.

5.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku unlisted

Latest ratings

Unknown user, 4. 12. 2019 Neskutečně klidné a tiché letovisko, ideální pro ty, co si chtějí odpočinout. Hotel Blue Dream Palace naprostá špička, je nově zrekonstruovaný, bazény se slanou vodou, lze využít při nepřízni počasí. Prostorná pláž, čisté moře.

Recommended

Skvělé!
--- • --- • ---
---