Recovering a forgotten password

Setting up a new account

Regina Mare

Luxusní a romantický komplex vestavěný do skal s nezapomenutelným výhledem do kaldery ostrova Santorini. Pláže jsou od tohoto klidného a romantického místa vzdálené asi 3 kilometry.

Area
Centre
No review available

the Evaluation of the helping others travellers. If you have already visited Regina Mare, we will be very grateful for your opinion.

Rate

Poloha hotelu Regina Mare

Regina Mare je luxusní a romantický komplex vestavěný do skal s nezapomenutelným výhledem do kaldery. Pláže jsou od tohoto klidného, romantického místa vzdálené asi 3 kilometry.

Stravování

Snídaně jsou formou bohatého bufetu.

Ubytování v hotelu Regina Mare

Pokoje pro 2 až 3 osoby s výhledem na kalderu mají sociální zařízení, SAT TV, telefon, minibar, vysoušeč vlasů, bezpečnostní schránku (za poplatek) a klimatizaci. Pokoje mají terasu nebo balkon.

Vybavení a služby

V komplexu Regina Mare se nachází venkovní bazén s lehátky a slunečníky, snack-pool bar, snídaňová místnost s venkovní částí. Všechny místnosti a terasy jsou směrovány k výhledu do Kaldéry. Doporučujeme všem, kteří chtějí strávit klidnou a romantickou dovolenou.

The current description from the CK

Regina Mare je postaven přímo na okraji útesu v Imerovigli, malebné tradiční vesnici Santorini, jen 2 km od města Fira, hlavního města ostrova. Hotel je...

Parametry

Typ ubytování unlisted
Vzdálenost od pláže unlisted
Vzdálenost od letoviska unlisted
--- • --- • ---
---
the please note — All the photos and descriptions of the accommodation and food and services for the trip are taken from the descriptions of the organizing travel agencies that have or have had this property in the menu. Descriptions have only an information character, the range of services and meals can vary depending on the organising CK or the date of the trip. It is always decisive and binding to it, what is written in the travel contract.