Recovering a forgotten password

Setting up a new account

Thalassa Sea Side Resort Suites

Přímo na černé pláži s jemnými kamínky na ostrově Santorini, na okraji letoviska Kamari, narazíte na hotel Thalassa. Kdybychom chtěli přeložit slovo „thalassa“, které je řeckého původu, znamenalo by to „moře“. A přesně v tomto pojmu se nese celkový design a dekorace hotelového interiéru, kde dominují především různé odstíny modré barvy. Architektura typická pro Kykladské ostrovy byla inspirací pro výstavbu jeho exteriéru. Do hotelu se dostanete krátkým transferem z letiště. Od centra Kamari je hotel vzdálený přibližně 500 m a od hlavního města Fira asi 12 km.Komfortní přímořský hotel obklopuje upravená zahrada s exotickou vegetací. Komplex je tvořen několika budovami postavenými v tradičním stylu ostrova Santorini. Romantické prostředí dotváří velký bazén a dekorace v modro-bíle barvě. Do centra Kamari se dostanete příjemnou procházkou po pláži (300 m) nebo po cestě (700 m).

Area
Centre
No review available

the Evaluation of the helping others travellers. If you have already visited Thalassa Sea Side Resort Suites, we will be very grateful for your opinion.

Rate

Poloha hotelu Thalassa Resort

Komfortní přímořský hotel Thalassa Resort obklopuje upravená zahrada s exotickou vegetací. Komplex je tvořen několika budovami postavenými v tradičním ostrovním stylu. Romantické prostředí dotváří velký bazén a dekorace v modro-bíle barvě. Do centra Kamari se dostanete příjemnou procházkou po pláži (300 m) nebo po cestě (700 m).

Stravování

Snídaně je formou bohatého bufetu, večeře je výběrem z menu.

Ubytování v hotelu Thalassa Resort

Prostorné, elegantně zařízené dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením jsou vybaveny telefonem, TV, klimatizací, chladničkou, balkonem nebo terasou se zahradním nábytkem.

Vybavení a služby

Recepce se vstupní halou, bar, TV koutek, restaurace, 2x bazén se sluneční terasou s lehátky a slunečníky zdarma, pool bar, supermarket, SPA centrum (za poplatek).

Další popis

Poloha:

Přímo na černé pláži s jemnými kamínky, na okraji letoviska Kamari, narazíte na hotel Thalassa Sea Side Resort Suites. Kdybychom chtěli přeložit slovo „thalassa“, které je řeckého původu, znamenalo by to „moře“. A přesně v tomto pojmu se nese celkový design a dekorace hotelového interiéru, kde dominují především různé odstíny modré barvy. Architektura typická pro Kykladské ostrovy byla inspirací pro výstavbu jeho exteriéru. Do hotelu se dostanete krátkým transferem z letiště. Od centra Kamari je hotel vzdálený přibližně 500 m a od hlavního města Fira asi 12 km.

Vybavení / Sport / Zábava:

24 hodinová recepce, hala s posezením, prádelna, internetový kout (za příplatek). Restaurace Asterias s vnitřním i venkovním sezením nabízí kromě středomořské kuchyně i krásný výhled na moře a oblíbený nápoj si můžete vychutnat v baru na pláži se stylovým posezením. Osvěžení poskytuje rozsáhlý bazén se sladkou vodou, slunečníky a lehátka jsou zdarma. Pro dokonalý odpočinek hostů hotel poskytuje Spa centrum se širokou nabídkou služeb jako sauna, více druhů masáží, reflexologie, manikúra, pedikúra, kosmetika a vířivka. Možnost vodních sportů na pláži v centru letoviska Kamari.

Ubytování:

hotel má více typů pokojů – standardní pokoje pro 2 osoby, superior pokoje pro 2-3 osoby, junior suity pro 2-4 osoby s ložnicí a otevřeným obývacím prostorem s pohovkami jako i suity s 1 oddělenou ložnicí a obývací místností pro 2-4 osoby. Všechny typy pokojů jsou stylově zařízeny, mají klimatizaci, TV/SAT, telefon, trezor, ledničku, koupelnu/WC, fén a balkon nebo terasu.

Stravování:

polopenze – servírované snídaně i večeře.

Náš názor:

hotel se stylovým designem a přívětivou atmosférou. Poloha přímo u moře a jedinečné služby ve Spa centru – to vše jen pro vaše pohodlí. Doporučujeme jako náš tip!

The current description from the CK

CenaV ceně zájezdu je zahrnuto: • letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax a palivového příplatku • transfery do pobytového místa a zpět •...

Poloha a popisOblíbený přímořský hotel obklopuje upravená zahrada s exotickou vegetací. Komplex je tvořen několika budovami postavenými v tradičním ostrovním...

Parametry

Typ ubytování unlisted
Vzdálenost od pláže unlisted
Vzdálenost od letoviska unlisted
--- • --- • ---
---
the please note — All the photos and descriptions of the accommodation and food and services for the trip are taken from the descriptions of the organizing travel agencies that have or have had this property in the menu. Descriptions have only an information character, the range of services and meals can vary depending on the organising CK or the date of the trip. It is always decisive and binding to it, what is written in the travel contract.