Recovering a forgotten password

Setting up a new account

Agnontas

Area
Type of resort Klidné
User reviews
5/5
Skvělé!

the Evaluation of the helping others travellers. If you have already visited Agnontas, we will be very grateful for your opinion.

Rate

Agnontas Resort

Agnontas is a small seaside town with a port. When the wind is strong, there are feries landing that would otherwise continue to the island capital.

Despite the port, the water there is very clean, with the local beach being rather small. It is a peaceful resort, with a few tavernas offering traditional Greek cuisine.

Hiking trips

In case the small beach in Agnontas doesn´t satisfy you, you can walk to the 1.5 km distant sandy beach of Limnonari. About 2 km far away on the other side, you will find the Amarandos promontory. The path to it is an unpaved road leading partially through a forest.

Agnontas has a bus connection both with the capital and the surrounding resorts.

Tips on a hotel in the resort Agnontas

Vithos Studios

Dům Vithos byl postaven v boční uličce rybářské vesničky Agnontas, což v překladu znamená "mořské dno". Agnontas leží jen cca 8 km od hlavního města Skopelos a z jeho malého, ale neskutečně malebného přístavu každý večer vyplouvají rybářské loďky, aby mohly zásobovat místní vyhlášené taverny čerstvou dávkou ryb a chobotnic. Agnontas dostal název podle slavného atleta Agnonta, který vyhrál v běhu na Olympijských hrách v r. 569 před Kristem a jeho loď zde v témže roce i přistála. V Agnontas se borovice doslova dotýkají tyrkysového moře a západy slunce jsou zde unikátní! Kromě výborných rybích taveren v této malé vesničce najdete i plážový bar, kavárnu, půjčovnu motorových člunů, malý supermarket a autobusovou zastávku. Dům se studii Vithos vás přivítá upravenou předzahrádkou s pohodlným společným posezením, zahradním grilem ve stínu vinné révy a citrónovníků a amforami osázenými květy.

1.

Korina studios

Vilka Korina stojí ve vilové zástavbě letoviska Agnontas a je obklopena zelení a květinami. U domu je posezení s vybavením na barbecue. Na městskou pláž se dostanete po cestě, která vede okolo sousedních vilek, a pak pokračujete asi 40 m po místní pobřežní komunikaci. Nedaleko je zastávka místní autobusové dopravy, která Vás za asi za 20 min. zaveze do hlavního města nebo na další pláže. Při cestě na pláž narazíte na obchod a 3 taverny, které jsou vyhlášené rybími specialitami.

2.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku unlisted

Latest ratings

Dagi, 5. 12. 2019 8 km autobusem od Skopelosu

Recommended

Skvělé!
All reviews
--- • --- • ---
---